TR EN

AKANA PLAJ

Image

Su, varoluşta her şeyin başlangıç evresidir. Akdeniz’in sonsuz sularından gelen Akana, suyun başlattığı yaşam döngüsünü temsil eder. Akana Cennet Koyu Beach, Cennet Koyu’nun kristal berraklığındaki suları ve antik egeden miras kalan büyülü atmosferi ile sizi Akana’nın yaşam döngüsüne davet ediyor.

Güneşten doğan sarının ve pembenin tüm tonları ile gökyüzü ve denizin birleştiği sonsuz mavinin harmanlandığı ufuğu sunar size Akana Beach. Bu deneyim, beş duyunuzla hissedebileceklerinizin çok ötesinde bir yolculuğa, bir kendine dönüş hikayesine evrilir.

Akana Beach, ahşap ve hasır öğelerin eşlik ettiği doğal tasarımlarla detaylandırılmış geniş minderli oturma grupları, yumuşacık yastıkların çevrelediği alçak masaları, konforlu şezlongları ve bu rahatlığa eşlik eden gün boyu müzik yayını ve sizi keyifli bir akşama hazırlayan gün içi lezzetleri kendine özgü tarzıyla ahenkli bir bütünlük içinde sunar.

Akana Beach gün doğumundan gün batımına kadar sizi Bodrum’da denize sıfır çok özel bir koyda, Cennet Koyu’nda, benzersiz bir deneyim yaşamaya davet ediyor.